Velké putování malé Kaju

Elektronická kniha, audiokniha a omalovánka v jednom. Stáhněte si nejnovější kapitoly o malé Kaju. Zdarma!

Buďte první, kdo si stáhne nový díl. Zadáním svého emailu získáte informace o aktuálně vydaných kapitolách Velkého putování malé Kaju a občas vám napíšeme, co je nového s našimi plnicícmi pery. Je to pro vás v pořádku?

Stisknutím tlačítka "Přejít ke stažení" souhlasíte s Pravidly ochrany soukromí. Ale nebojte, Váš mail je nám svatý a nikomu ho nedáme.

CO TO JE A JAK TO FUNGUJE?

Pandemie uzamkla mnohé rodiny do jejich obydlí s velmi omezenými možnostmi vyžití. Děti nechodí do školy, rodiče často do práce a ponorková nemoc může proplouvat nebezpečně blízko. A my v Kayu, protože rádi vymýšlíme různé zajímavé projekty, jsme se rozhodli vás, rodiny, trochu podpořit a stvořili jsme Velké putování malé Kaju.

Pro děti i odrostlější

Je to kniha s velkolepým příběhem putování jedné sazenice ořechu a ač se to může zdát velmi dětinské, nenechte se mýlit. Může zaujmout jak školáka na prvním stupni, tak přimět k zamyšlení nejednoho rodiče.

Elektronická kniha, audiokniha a vykreslovánka

Aby to pro nás bylo zvládnutelné, rozhodli jsme se vydávat knihu po kapitolách. Každá kapitola bude opatřena speciální ilustrací, kterou, když si ji doma vytisknete, můžou vaše děti nebo klidně i vy vykreslit tužkou, perem, fixem, prostě tím, co je po ruce (to jsou ty bílé linky na obrázku). Je to taková hravá cvičebnice psaní. A zároveň, pokud se dětem nebo vám nechce číst, můžete si stáhnout jednotlivé kapitoly jako audioknihu a moderní technologie zajistí vše za vás.

Takže...

Stáhnete, posloucháte nebo čtete příběh, vykreslíte si obrázek a můžete se těšit na další díl. Nepovedl se obrázek? Tak ho vytiskněte znovu. Líbil se příběh? Stačí pustit "opakovat" na vašem oblíbeném zařízení. To vše zdarma. Jo fakt, jen tak. Divný, co? Ale třeba si to užijete jako my a pomůže vám to doma zabavit děti nebo třeba začít všichni společně nové dobrodružství. Tak vzhůru na výpravu!

AUTOŘI A PODĚKOVÁNÍ

Píše: Michal Klaška

Ilustruje: Andrea Klašková

Čte: Zuzana Škyříková

Rediguje: Zuzana Zoufalová

Děkujeme

www.PUXDESIGN.cz

Jan Loewe Moewe Střelec

Hudba


Zvukové efekty

www.FREESFX.co.uk

P.S.

Nejsme ani profesionální spisovatelé, ani ilustrátoři, rozhlasoví herci či korektoři. Všechno to děláme pro radost ve svém volném čase bez nároku na honorář tak, jak nám to přijde hezké. Snad se naše práce bude líbit i vám.