AIN:
RECYKLOVANÁ PROPISKA

"Nejzábavnější čmárání od vynálezu kuličkového pera."

Cítíme spoluzodpovědnost za životní prostředí, ve kterém žijeme. A tak jsme vymysleli tuhle jednoduchou a přesto sexy propindu. Celé tělo je buď z recyklovaného dřeva nebo plastu z použitých zubních kartáčků Curaprox. Kuličková náplň se vysouvá a zasouvá pomocí šroubu z nerezu nebo mosazi a dodává tužce skvělý detail. Celková délka psadla je 113 mm a váží 15 gramů včetně recyklované náplně. Pište vědomě a s humorem. Kayu Ain v tom bude vaším oddaným parťákem.

Z nepotřebného k neodolatenému

Na celé tělo kuličkového pera Kayu Ain používáme výhradě recyklované materiály. Jedná se buď o nevyužitelné exotické dřevo z výroby kytar nebo třeba o hrané bubenické paličky. Naším majtrštykem je pak edice Curaprox u které využíváme použité (a dobře desinfikované) zubní kartáčky.

Ručně soustružené jednoho kusu

Snažili jsme se použít na tuto propisku co možná nejméně dílů a nerecyklovaných součástí. Pera ze zubních kartáčků se tak kromě těla skládají jen z náplně, pružinky a soustruženého šroubu. U dřevěných per pak přibývá ještě kovový závit.

Stačí jeden fajnový šroubek

Proč to dělat složitě? Klasické propiskové mechanismy nám přišly příliš ukecané a poruchové. A tak jsme Kayu Ain opatřili pouze jedním suprovým šroubem, který se postará o celé zavírání a otevírání pera.

Chyťte ho kde potřebujete

Na recykovaných propiskách Kayu Ain nenajdete žádné příčné hrany ani nerovnosti, které by Vás mohly omezovat při psaní. Jen kontinuální hlaďoučký povrch, jenž udělá z vašeho psaní radostný zážitek.

Náplň z 95% recyklovaného plastu

Co by to bylo za recyklované pero bez recyklované náplně? Naštěstí existují skvělé Schneider ECO vyrobené z 95% recyklovaného plastu. Můžete vybírat mezi černou a modrou a tenkou střední tloušťkou stopy psaní. Bájo!

GALERIE

PŘEDOBJEDNÁVKA

DETAILY


Zavřená délka113 mm

Propiska měří ideálních 113 mm, s hrotem zasunutým do těla pera, ale vysunutým šroubem.

Otevřená délka
113 mm

Po zašroubování se hrot vysune, ale světe div se, délka pera se nezmění!

Průměr úchopu
10,5 mm

Průměr úchopu dřevěných propisek je 10,5 mm, u plastových se zužuje směrem k hrotu.

Suchá hmotnost
±  15 g

Pero s náplní váží okolo 15 gramů v závislosti na zvoleném materiálu těla a šroubu.

Plnění

Propisku Kayu se plní náplněmi s označením 4441 nebo 4442. Od nás ji dostanete s náplní Schneider ECO z 95% recyklovaného plastu.

Hroty

U našich náplní si můžete vybrat ze dvou barev, černé a modré, a tak ze dvou tloušťěk hrotu, tenké a střední.