KUKA.2

"Můza, co plyne,
plyne a plyne."


Taky vás při kreslení nebo krasopsaní otravuje neustálé namáčení do inkoustu? Řešením je Kayu Kuka. Toto namáčecí pero naší vlastní konstrukce umožňuje psát na jedno namočení i několik minut a může být osazeno třemi standardními hroty různých tlouštěk a třemi různými kaligrafickými hroty. Pokud používáte více barev, stačí pero pouze propláchnout, osušit a můžete změnit barvu inkoustu dle potřeby. Pro bezpečné přenášení je pak možné hrot schovat do těla pera. Jednoduché, praktické a přitom o krok vpředu.


.
Pero povrchujeme tvrdým voskovým olejem. Dřevo tak není uzavřené pod tlustou vrstvou laku a přitom je dostatečně chráněné. Pokaždé, když své Kayu vezmete do ruky, ucítíte dotek přírody.


.
Víčko se dá při psaní nasadit na opačnou stranu pera a díky magnetu ukrytému uvnitř těla zde drží. Sice to změní vyvážení pera, ale někdo to má prostě rád.


.


.


Mosazné vložky uvnitř těla i víčka zajišťují, že je Egino i přes svůj subtilní dojem velice pevné. Díky magnetickému zavírání je používání Kayu skvělý zážitek. Jen zatáhnete pro otevření
a s kliknutím zase zavřete.


.
Úchop pera přesně navazuje na dřevěné tělo, takže je přechod mezi materiály sotva znatelný. Přesto, že je grip kovový, je na dotek velmi příjemný dělá pero dobře ovladatelným.


.
Hrot je srdcem každého pera. Proto používáme vysoce kvalitní hroty od německých výrobců. Na výběr je nepřeberné množství variant tloušťky hrotu nebo povrchových úprav. Vybrat si můžete i plnění: bombičkami nebo konvertorem.


GALERIE

SKLADEM

NA MÍRU

Pokud chcete opravdu jedinečné pero šité přímo na Vás,
nebo jen máte nějaký dotaz, neváhejte nám napsat svoje
představy. Určitě je společně zmaterializujeme.

DETAILY

Zavřená délka137 mm

Protože se jedná převážně o ruční výrobu, může se o něco málo lišit.

Otevřená délka
129 mm

Otevřenou délku měříme včetně hrotu, prostor pro úchop je 30 mm. 

Průměr úchopu
10,8 mm

Průměr úchopu měříme v místě, kde se potkává dřevěné tělo s kovových úchopem.

Hmotnost
±  12 g

Pero bez provozních náplní a víčka váží pouze okolo skvělých 12 g, s víčkem 22,5 g.

Plnění

U všech per Kayu Egino si můžete vybrat, jestli chcete plnit pero bombičkami nebo nasávat inkoust z kalamáře konvertorem.

Hroty

Používáme velmi kvalitní hroty od německých výrobců v základních tloušťkách stopy EF, F, M a B a povrchových úpravách ocel, pozlacená ocel a ryzí zlato.

Personalizace

Pero jsme schopni za příplatek 380 Kč opatřit monogramem či textem dle vašich požadavků, Nejčastěji jej umisťujeme na sponu pera.

Speciální úpravy

Pokud chcete pero speciálního tvaru, jiné délky nebo třeba opatřené ruční rytinou, rádi Vám vyhovíme. Popusťte uzdu svojí fantazii.

MÁTE DOTAZ?