NIKINI:
KAPESNÍ PERO

"Nejkompaktnější pero odolávající věkům."

Chtěli jsme vymyslet pero, které bude malinkaté a vejde se pohodlně do jakékoli kapsy. Ale aby to mohlo fungovat, musí být zároveň velmi odolné a  jednoduché. A tak jsme vymysleli tohohle "hlučného cvrčka". Měří zavřený jen 90 mm, otevřený však 109 mm a váží příjemných 20 g. Je celé z nerezu a pevné jako čelo berana. Nechtěli jsme ho dělat moc ukecané, a tak jsme Nikini opatřili decentní citací spony zabraňující kutálení na stole.

Přesné jako hodinky

Celý povrch je obráběný technologií CNC, takže je dokonale hladký a velice přesný. Závity jsme na peru umístili tak, aby za žádných okolností nemohly rušit úchop tohoto kapesního pera.

Maximální jednoduchost

Celá konstrukce nerezového pera se skládá pouze ze tří hlavních částí a jedné malinkaté matičky pro upevnění hrotu. Na to, jak je Kayu Nikini subtilní, je až neuvěřitelně odolné a pocitově pevné.

Speciální konstrukce

Abychom dosáhli maximální úspory v rozměrech a zároveň udělali pero, co fakt vydrží, vynechali jsme pro tentokrát z konstrukce magnety. Zavírání a otevírání pera je řešeno přesně frézovanými závity speciálních rozměrů.

Nic vás neomezuje

Úchop pera přesně je po celé délce Kayu Nikini stejný, 9,5mm. Protože jsme chtěli, aby víčko nasazené na tomto mini peru přesně lícovalo s hrotem a netlačilo vás v ruce, vymysleli jsme nový způsob uchycení hrotu v peru.

O hrot se můžete opřít

Hrot je srdcem každého pera. Proto používáme vysoce kvalitní hroty od německých výrobců. Na výběr je nepřeberné množství variant tloušťky hrotu nebo povrchových úprav. Vybrat si můžete i plnění: bombičkami nebo konvertorem.

GALERIE

IHNED K ODESLÁNÍ

DETAILY


Zavřená délka90 mm

Pero měří přesně 90 mm, takže se vejde opravdu i do sebemenší kapsy.

Otevřená délka
109 mm

Otevřenou délku měříme včetně hrotu, prostor pro úchop je omezený pouze délkou pera. 

Průměr úchopu
9,5 mm

Průměr úchopu je po celé délce pera stejný.

Suchá hmotnost
±  20 g

Pero bez provozních náplní váží pouze 20 g včetně víčka nasazeného na druhý konec.

Plnění

U pera Kayu Nikini je v současné chvíli možné pouze plnění bombičkami. Do budoucna připravujeme plnění mikrokonvertorem.

Hroty

Používáme velmi kvalitní hroty od německých výrobců v základních tloušťkách stopy F a M z pozlacené oceli.

Gravírování

Pero jsme schopni za příplatek 380 Kč opatřit monogramem či textem dle vašich požadavků,

Speciální úpravy

Pokud chcete pero speciálního tvaru, jiné délky nebo třeba opatřené ruční rytinou, rádi Vám vyhovíme. Popusťte uzdu svojí fantazii.