Kayu 130.2 - Stříbrný titan

Poslední kusy!

Plnící pero patentované konstrukce z titanu a leteckého hliníku s výsuvným hrotem fixovaným pomocí magnetického víčka.

Barva: Přírodní titan

Hrot: Klasický nerezový, Klasický pozlacený nebo Rollerball

Tloušťka stopy hrotu: F, M nebo B

Plnění: Bombičky nebo Konvertor | Jak vybrat hrot, stopu a plnění?

Balení obsahuje: Pero, Masivní dřevěnou kazetu pro uložení pera, Designové papírové pouzdro, Certifikát pravosti, Návod k použití

Zvolte si variantu:

7 880,00 Kč 8 880,00 Kč
Please select variants first

UŽIJTE SI DETAIL

Tím, že je každé Kayu naším autorským dílem, můžeme všechny detaily promýšlet do nejmenších podrobností. Řešíme, jak bude pero silné, jak bude vyvážené nebo jak na sebe budou jednotlivé materiály navazovat. Abyste si své Kayu mohli fakt užít.

PRO RADOST ZE PSANÍ

Dopřejte si maximální uživatelský komfort. Na našich perech Kayu nenajdete nic, co by Vás při psaní obtěžovalo. Hrany, závity nebo nevyváženosti jsou pro váš úchop nepřátelé, které jsme prostě vynechali. Protože naším cílem je pouze vaše radost ze psaní.

100% ČESKÁ VÝROBA

Můžete si být jistí, že celé Kayu je vymyšlené a vyrobené v Česku. Narozdíl od většiny českých výrobců si všechny díly vyrábíme sami, pouze hroty a magnety si necháváme dodávat. Někdy je to dřina, ale stojí to za to. Věříme, že to při psaní s Kayu dokážete poznat.

DETAILY

Zavřená délka 130 mm

Třináctka a jedenáctka se zdají v psaní magická čísla. 13 cm, tedy 130 mm, nám vyšlo jako ideální délka pera.

Otevřená délka 148 mm

Otevřenou délku měříme včetně hrotu, může se lišit o jednotky milimetrů v závislosti na zvoleném hrotu

Průměr úchopu 11,2 mm

Průměr úchopu je u Stotřicítky všude stejný, pro maximální komfort a psaní bez jakýchkoliv omezení.

Hmotnost 23,5 g

Pero váží 23,5 gramů, což Kayu 130.2 řadí stále ještě k lehčím plnicím perům. Plná bombička váží 1,3 g, plný konvertor 3,2g.

Plnění

U všech per Kayu 130 si můžete vybrat, jestli chcete plnit pero bombičkami nebo nasávat inkoust z kalamáře konvertorem.

Hroty

Používáme velmi kvalitní hroty od německých výrobců v základních tloušťkách stopy F, M a B a povrchových úpravách ocel a pozlacená ocel. Možností je ale mnohem více.

Gravírování

Pero jsme schopni za příplatek 380 Kč opatřit monogramem či textem dle vašich požadavků, Nejčastěji jej umisťujeme k hornímu okraji pera. Ale můžeme ho umístit prakticky kamkoliv

Speciální úpravy

Pokud chcete pero speciálního tvaru, jiné délky nebo třeba opatřené ruční rytinou, rádi Vám vyhovíme. Popusťte uzdu svojí fantazii.

CELÝ POPIS

TO NEJLEPŠÍ V JEDNOM PERU
Ideální místo pro úchop, víčko, které nemůžete ztratit, dobrá hmotnost a vyvážení, čistý a funkční design. Všechny tyhle běžné neduhy klasických plnících per jsme se snažili vyřešit v jednom peru: Kayu 130. Rovný a hladký tvar bez hran v zavřeném i otevřeném stavu, výsuvný hrot fixovaný pomocí magnetického víčka a patentovaná titanovo-nerezová konstrukce. To všechno dělá z Kayu 130 jedinečný nástroj pro běžné psaní i náročnější projekty.

MAGNETY A VÝSUVNÝ HROT
Nešroubujte, nemačkejte, prostě jen zatáhněte. Patentovaný systém magnetického otevírání vás bude zaručeně bavit. Sejmete víčko a nasadíte jej z druhé strany pera. Víčko vysune hrot a drží jej v psací pozici. Zavírání je stejně jednoduché jako otevírání. Prostě maximální efektivita a žádné blbosti navíc.

TITAN JE NAVŽDY
Existuje pero na celý život? Tělo Kayu 130 vyrábíme z titanu. Je lehoučký a přitom tvrdý jako nerezová ocel. Pomocí nejmodernějších technologií jej necháváme povlakovat do různých odstínů. Tahle kombinace téměř nestárne a neopotřebovává se ani při méně vlídném zacházení.

LEHOUČKÁ A VYVÁŽENÁ
Nebudete věřit, že je celá kovová. Přesto váží Stotřicítka jen 25,5 gramu. To ji stále řadí mezi lehčí plnicí pera. Díky minimalistickému víčku, které se při psaní umisťuje na zadní konec pera, ani nepoznáte, že tam je. Přitom ho nikdy neztratíte.

DÁVÁ VÁM PROSTOR
Držte jej, kde potřebujete, protože vám to umožní. Kayu 130 jsme totiž vymysleli tak, abyste měli pořád stejný tvar úchopu, nehledě na tom, jestli držíte pero dole z hrotu nebo výše na těle. Jestli je zavřené nebo otevřené. Sami víte nejlépe, jak se vám pero drží nejkomfortněji.

KUTÁLET SE NEBUDE
Schází vám na Kayu 130 spona? Ano, domníváme se totiž, že v náprsní kapse už pero nosí minimum lidí. A pokud máte obavu, že vám bude pero padat ze stolu nebojte. Díky vychýlenému těžišti se jednoduše nekutálí. Tak.
Hrot je vždy srdcem pera.

TOP HROTY
Proto i u 130 používáme výhradně vysoce kvalitní hroty od německých výrobců. Na výběr je nepřeberné množství variant tloušťky hrotu, materiálu a povrchových úprav. Vybrat si můžete i plnění: bombičkami nebo konvertorem.