Kayu Egino 2.0 - Ovangkol

Skladem

Plnicí pero našeho vlastního designu z masivního dřeva, titanu a mosazi je vyrobeno kombinací ruční práce a CNC obrábění. Nabízí magnetické zavírání a frézovanou plošku proti kutálení na rovném povrchu. Titanové části mohou být opatřeny extrémně odolným PVD povlakem v pěti odstínech. Pero je kompletně vyvinuto a vyrobeno v našich dílnách v Česku. 

Dřevo: Ovangkol

Kov: Titan

Povrch kovu: Přírodní (bez povlaku), PVD povlaky: Šampaňský, Zlatý, Bronzový, Antracitový, Černý

Hrot: Klasický nerezový, Klasický pozlacený nebo Kuličkový  

Tloušťka stopy hrotu: F, M nebo B

Plnění: Bombičky nebo Konvertor | Jak vybrat hrot, stopu a plnění?

Balení obsahuje: Pero, Dárkové balení, Certifikát pravosti, Návod k použití

Zvolte si variantu:

3 980,00 Kč
Please select variants first

UŽIJTE SI DETAIL

Tím, že je každé Kayu naším autorským dílem, můžeme všechny detaily promýšlet do nejmenších podrobností. Řešíme, jak bude pero silné, jak bude vyvážené nebo jak na sebe budou jednotlivé materiály navazovat. Abyste si své Kayu mohli fakt užít.

PRO RADOST ZE PSANÍ

Dopřejte si maximální uživatelský komfort. Na našich perech Kayu nenajdete nic, co by Vás při psaní obtěžovalo. Hrany, závity nebo nevyváženosti jsou pro váš úchop nepřátelé, které jsme prostě vynechali. Protože naším cílem je pouze vaše radost ze psaní.

100% ČESKÁ VÝROBA

Můžete si být jistí, že celé Kayu je vymyšlené a vyrobené v Česku. Narozdíl od většiny českých výrobců si všechny díly vyrábíme sami, pouze hroty a magnety si necháváme dodávat. Někdy je to dřina, ale stojí to za to. Věříme, že to při psaní s Kayu dokážete poznat.

DETAILY

Zavřená délka137 mm

Protože se jedná převážně o ruční výrobu, může se o něco málo lišit. Každopádně padne do většiny rukou jako ulité.

Otevřená délka
129 mm

Otevřenou délku měříme včetně hrotu, prostor pro úchop je 30 mm, což je příjemně velký prostor pro většinu lidí.

Průměr úchopu
10,9 mm

Průměr úchopu měříme v místě, kde se potkává dřevěné tělo s kovových úchopem.

Hmotnost
± 17 g

Pero bez provozních náplní a víčka váží pouze okolo skvělých 17 g, S víčkem 30,5 g. Plná bombička váží 1,3 g, plný konvertor 3,2g.

Plnění

U všech per Kayu Egino si můžete vybrat, jestli chcete plnit pero bombičkami nebo nasávat inkoust z kalamáře konvertorem.

Hroty

Používáme velmi kvalitní hroty od německých výrobců v základních tloušťkách stopy F, M a B a povrchových úpravách ocel a pozlacená ocel Možností je však mnohem více.

Gravírování

Pero jsme schopni za příplatek 380 Kč opatřit monogramem či textem dle vašich požadavků, Nejčastěji jej umisťujeme na sponu pera.

Speciální úpravy

Pokud chcete pero speciálního tvaru, jiné délky nebo třeba opatřené ruční rytinou, rádi Vám vyhovíme. Popusťte uzdu svojí fantazii.

NOVÝ VÍTR DO PLNICÍCH PER
Tímto modelem jsme celý náš příběh výroby plnících per začali. Chtěli jsme přinést svěží vánek do zaběhnutých standardů. Inovativní konstrukce ze dřeva, mosazi a hliníku, dělá Egino lehké, funkční a díky magnetickému zavírání také velmi návykové. V otevřeném stavu je pero hladké, což umožňuje úchop v libovolné výšce. Přitom je dobře vyvážené a dlouho odolává zasychání.

DOTEK PŘÍRODY
Pero povrchujeme tvrdým voskovým olejem. Dřevo tak není uzavřené pod tlustou vrstvou laku a přitom je dostatečně chráněné. Pokaždé, když své Kayu vezmete do ruky, ucítíte dotek přírody.

DEJTE VÍČKO, KAM POTŘEBUJETE
Víčko se dá při psaní nasadit na opačnou stranu pera a díky magnetu ukrytému uvnitř těla zde drží. Sice to změní vyvážení pera, ale někdo to má prostě rád.

PEVNÉ A MAGNETICKÉ
Mosazné vložky uvnitř těla i víčka zajišťují, že je Egino i přes svůj subtilní dojem velice pevné. Díky magnetickému zavírání je používání Kayu skvělý zážitek. Jen zatáhnete pro otevření a s kliknutím zase zavřete.

JEDNA NERUŠENÁ KŘIVKA
Úchop pera přesně navazuje na dřevěné tělo, takže je přechod mezi materiály sotva znatelný. Přesto, že je grip kovový, je na dotek velmi příjemný dělá pero dobře ovladatelným.

PROVĚŘENÉ HROTY
Hrot je srdcem každého pera. Proto používáme vysoce kvalitní hroty od německých výrobců. Na výběr je nepřeberné množství variant tloušťky hrotu nebo povrchových úprav. Vybrat si můžete i plnění: bombičkami nebo konvertorem.