TYPOSTERY

 Co kdyby bylo tříbení rukopisu zábavné? Co kdybyste dokázali vytvořit krásný plakát? A co kdybyste si u toho všeho ještě maximálně odpočnuli? S Typostery je tohle všechno pravda.

Co jsou to Typostery?

Typostery jsou inovativní cvičebnice rukopisu, se kterými promrskáte ruku, odpočinete si a ještě vytvoříte krásné dílo hodné pověšení na zeď. Prostě svým perem vykreslete plakát dle předlohy nebo zapojte vlastní kreativitu. Narozdíl od omalovánek zde vyplňujete linie, obrysy a opakující se tvary. Jak to pojmete, je jen na vás.

Že se vám nechce nic vyplňovat? Tak si kupte hotový plakát, ke kterému dostanete malý practice sheet. A když vás to chytne, můžete sáhnout po Typosteru.

Jak fungují Typostery?

Opakovaným pohybem ruky kopírujícím předtištěné tvary a kombinace dochází, za předpokladu správného držení těla a psacího nástroje, k tříbení úpravy psaného i kresleného projevu. A navíc je to sranda! Trénink rukopisu je asi tou nejdůležitější součástí Typosterů. Pro dokonalý zážitek jsme zvolili papír Olin, Smooth Cream 200 g.

Víc než omalovánky

Chceme pomoci kultivovat českou kulturu psaní. Chceme lidem přinášet radost, chceme podporovat mladé autory. Taky chceme, aby měly věci dlohodobé využití.

Relaxace

Opakující se pohyby často v našem mozku navozují stav vypnutí mysli a v případě Typosterů relaxace. Pokud vám nejde jen tak si sednout, koukat do prázdna a ztišit mozek, zkuste Typostery. Probudíte se, až vám dojde papír.

Podpora umění

Propojujeme umělce s lidmi. U každého posteru najdete informaci o plakátu a jeho autorovi včetně kontaktu. Líbí sevám práce nějakého autora? Tak se mu ozvěte a třeba nastartujete nějakou novou plodnou spolupráci.

Přesah

Co s klasickou písankou, když je vypsaná? Když dokončíte Typoster, tak máte v ruce krásný designový plakát který stojí za to si pověsit na zeď nebo někomu darovat a autorem jste vy!

Uvědomění a změna

Snažíme se, aby každý z posterů nesl nějakou důležitou myšlenku nebo pracoval s aktuálním tématem. Třeba při vyplňování přijdete na nějaký nový pohled, který spustí změnu ve vás i ve vašem okolí.


ZAJÍMÁ VÁS COKOLIV OHLEDNĚ TYPOSTERŮ?

Napište nám, moc rádi vám odpovíme.